لوگو پژوهشگران ایرانی

ما در پژوهشگران ایران تولید محصولات آموزشی به صورت کاملا پروژه محور و ترجمه منابع به روز را به پیش می بریم.

پایگاه علمی-پژوهشی پژوهشگران ایران از گروه‌های زیر دعوت به همکاری در جهت تولید محتوای آموزشی مناسب به زبان فارسی می‌کند:

اعضای هیئت علمی و اساتید دانشگاه‌ها
با توجه به نزدیک شدن به پایان نشر کاغذی در جهان و سرمایه‌گذاری‌های بسیار زیاد شرکت‌های بزرگی چون edx، Udemy، Cousera و … بر آموزش‌های آنلاین و دوره‌های غیرحضوری توجه به تولید دوره‌های آموزشی با فناوری‌های جدید بسیار احساس می‌شود. از این رو پایگاه علمی-پژوهشی پژوهشگران ایران با فراهم کردن بستری برای ارائه محصولات آموزشی برای پژوهشگران از اساتید و مدرسین در کلیه رشته‌های دانشگاهی جهت همکاری آموزشی، تدریس و ارائه آموزش مجازی دعوت به همکاری می‌نماید.

دعوت به همکاری اساتید

دانشجویان و فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی
با توجه به اهمیت ترجمه دقیق و تخصصی منابع به‌روز علمی و همچنین ضعف زبان انگلیسی در بین بسیاری از دانشجویان پایگاه علمی-پژوهشی پژوهشگران ایران از کلیه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی جهت ترجمه منابع علمی دعوت به همکاری می‌نماید. لازم به ذکر است آن دسته از پژوهشگرانی که توانایی تدریس هر یک از نرم‌افزارهای علمی به‌صورت پروژه محور را دارند می‌توانند در تهیه فیلم‌های آموزشی با این مرکز همکاری نمایند.

دعوت به همکاری مترجم

دعوت به همکاری از متخصصان باتجربه در صنایع مختلف
یکی از مشکلات جدی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی نداشتن سابقه کار است. این مشکل عامل اصلی از دست دادن بسیاری از مشاغل می‌شود. برای این منظور یکی از راهکارهایی که می‌تواند تا حدی به رفع این مشکل کمک کند بهره‌مندی از تجربیات دیگران است. این مفهوم اشاره به مستندسازی تجربیات در سازمان‌ها دارد که در این طرح کارجویان قبل از ورود به بازار کار از آموزش‌هایی که توسط افراد باسابقه در جایگاه شغلی مطلوب خود بهره‌مند می‌شوند. از این رو پایگاه علمی-پژوهشی پژوهشگران ایران از متخصصان با تجربه در صنایع مختلف در تهیه فیلم‌های آموزشی جهت آشنا ساختن کارجویان به‌صورت کاملاً عملیاتی نسبت به کلیه نکاتی که باید در انجام فعالیت‌های محوله در محیط کار انجام شود دعوت به همکاری می‌نماید.

تجربه در صنعت